Deltakere

 

Her ser du hvem som skal være med til Svalbard 2014:

 

 

Gjermund Walstad, Ahlsell Norge AS, deltager

Einar Berge, Anders O. Grevstad as, deltager

Gunvor Berge, Anders O. Grevstad as, ledsager

Bent Isak Ramberg Oksvold, Aspelin Ramm Eiendom AS, deltager

Anne Torø Solsvik, Aspelin Ramm Eiendom AS, ledsager

Jan Trygve Olsen, Asplan Viak AS, deltager

Runar Strømsvåg, Asplan Viak AS, deltager

Sverre Holte, AVA SYSTEM AS, deltager

Arnstein Samuelsen, AVA SYSTEM AS, deltager

Anders Tidemand-Fossum, AVA SYSTEM AS, deltager

Harald Mathisen, AVA-AQUA NORGE AS, deltager

Karsten Wallin, AVA-AQUA NORGE AS, deltager

Erling Lars Johansen, BekkelagetProsjekt as, deltager

Bente Tank-Nielsen, BekkelagetProsjekt as, ledsager

Tore Solberg, Brann & Sprinklerteknikk AS, deltager

Nils Jarle Goffeng, Brynbyggklima AS, deltager

Trine Annette Nomeland, Brynbyggklima AS, deltager

Trond Thoresen, Brødrene Dahl, deltager

Kaare Johansen, Brødrene Dahl AS, deltager

Kristin Forseth Haugen, Camfil Norge AS, deltager

Erlend Klæboe, Camfil Norge AS, deltager

Tørris Andreas Stene, Camfil Norge AS, deltager

Per Johnny Hovin, Caverion AS, deltager

Jon Vegard Eriksen, Caverion Norge AS, deltager

Frode Helmersen, Comfort-Kjeden as, deltager

Svein Robert Haldar, Danfoss AS, deltager

Ole Petter Jahren, Dantherm AS, deltager

Geir Baglo, DeltaTek AS, deltager

Trond Baglo, DeltaTek as, deltager

Mads Redigh Karlsen, DeltaTek AS, deltager

Thomas Kielland, Deltatek AS, deltager

John Kristiansen, DeltaTek AS, deltager

Geir Anton Andersen, Deltatek AS, deltager

Kirsten Aalen, Eime AS, ledsager

Knut Terje Rosvold, Eime AS, deltager

Eddie Philip Kalvatn, Energisentrum AS, deltager

Gry Bente Stranden, Energisentrum AS, ledsager

Bjørn Sønderland, Energi-spar AS, deltager

Monica Berner, Enova, deltager

Dagfinn Mathisen, Entr. D Mathisen AS, deltager

Paul Rune Ingebrigtsen, Enøk-senteret AS, deltager

Arnkell Jonas Petersen, Erichsen & Horgen AS, deltager

Victor Haugstad, Euroklima Norge A/S, deltager

Klaus Jøran Ditlefsen, EvoTek AS, deltager

Marianne Sæther, EvoTek AS, ledsager

Svein Andreas Alsaker, Ferkingstad og Alsaker AS, deltager

Tove Alsaker, Ferkingstad og Alsaker AS, ledsager

Roy Karlsen, Flexit as, deltager

Jan-Erling Saue, Flexit as, deltager

Kim Due-Sørensen, Frico AS, deltager

Hilde Brønlund, F-TECH AS, deltager

Anita Andersen, GK Norge AS, ledsager

Tor Inge Holsmo, GK Norge AS, deltager

Sigrun Johansen, GK Norge AS, ledsager

Børge Lund, GK Norge AS, deltager

Ragnhild Karine Lyngvær, GK Norge AS, deltager

Anne-Lise H. Melå, GK Norge AS, ledsager

Morten Melå, GK Norge AS, deltager

Viktor Strand, GK Norge AS, deltager

Tone Kristoffersen, GK Norge AS, deltager

Håvar Emaus, GK Norge AS, deltager

Heidi Susann Emaus, GK Norge AS, ledsager

Steve Andre Sollied, Glava AS, deltager

Yngve Haugen, Glava AS, deltager

Hanne Haga, Harstad Luftteknikk AS, deltager

Eva Iren Haugen, Hjellnes Consult as, ledsager

Peer Søjdis, Hjellnes Consult as, deltager

Otto Hjelme, Hjelme VVS, deltager

Bjørn Reidar Sørensen, Høgskolen i Narvik, deltager

Kari Køhler Haider, Ingeniørfirma Paul Schwartz AS, ledsager

Sverre Bjørseth Haider, Ingeniørfirma Paul Schwartz AS, deltager

Tor Oterhals, Interfil, deltager

Mona Vaagan Bakke , Interfil, ledsager

Ole Erik Helø, Interfil AS, deltager

Denis Osmancevic, Interfil AS, deltager

Christian Bjørneboe Fynsk, Isoplus Fjernvarmeteknik A/S, deltager

Marianne Oxholm Fynsk, Isoplus Fjernvarmeteknik A/S, ledsager

Verner Rosendal, Isoplus Fjernvarmeteknik A/S, deltager

Anne Kjær, Isoplus Fjernvarmeteknik A/S, ledsager

Erik Kristian Hammer, Kamstrup AS, deltager

Jan Aas, Kamstrup AS, deltager

Carine Waren, Kro Produksjon AS, ledsager

Richard Waren, Kro Produksjon AS, deltager

Anne Cathrine Østby, Kro Produksjon AS, ledsager

Kent Alexander Østby, Kro Produksjon AS, deltager

Willy Sigurdsen, Kuldeteknisk A.S, deltager

Ragnhild Storbakk Sigurdsen , Kuldeteknisk A.S, ledsager

Egil Mæland, Kverneland Elektriske as, deltager

Thomas Liland Vik, Kverneland Elektriske as, deltager

Fru Lid, Lid Ventilasjon AS, ledsager

Håkon Lid, Lid Ventilasjon AS, deltager

Kent Åge Danielsen, Lindab AS, deltager

Kurt Roger Karlsen, Lindab AS, deltager

John Georg Storvik, Lindab AS, deltager

Ferry Smits, LINK Arkitektur AS (fra 01. Mars 2014), deltager

Eivind Gullvik, Meyer Eiendom, deltager

Øystein Hundnes, Meyer Eiendom AS, deltager

Bente Mjøsund Talmo, Miba as, ledsager

Stein Erik Talmo, Miba as, deltager

Per Hermod Lian, Micro Matic Norge AS, deltager

Frode Ryen, Micro Matic Norge AS, deltager

Per Gunnar Furuberg, MS-senteret Hakadal AS, deltager

Inger Johanne Furuberg, MS-senteret Hakadal AS, ledsager

Mikael Andersen, Multi Kulde AS, deltager

Jack Børre Solstad, Multi Luft as, deltager

Ingvill Selbekk Singsdal, Multiconsult, deltager

Christina Rørvik, Multiconsult, deltager

Svein-Erik Kalliainen, Multiconsult AS, deltager

Katrine Samdal, Multiconsult AS, deltager

Pål Morten Bøe, Norconsult, deltager

Torbjørn Lunde, Norconsult, deltager

Einar Lønberg, Norconsult AS, deltager

Adrian Benjamin Olsen, Norconsult AS, deltager

Anders Petter Clausen, Nord Rogaland Blikk & Ventilasjon as, deltager

Veslemøy Tveitaskog Clausen, Nord Rogaland Blikk & Ventilasjon as, ledsager

Thor-Jostein Egeland, NORSK VVS Energi og Miljøteknisk Forening, deltager

Bente Opstad, Opstad og Andersen AS, ledsager

Einar Opstad, Opstad og Andersen AS, deltager

Håvard Schanche, OPTIMUS Prosjekt AS, deltager

Roar Aker Thoresen, Oras As, deltager

Gunbjørg Danielsen Thoresen , Oras As, ledsager

Hallstein Ødegård, Oras AS, Oslo, deltager

Tor André Grimsmo, Oswald Jørs as, deltager

Ledsager Anne Siri Nytveit , Oswald Jørs as, ledsager

Jan Erik Poverud, OUS-HF, deltager

John Bergskaug, OUS-HF, deltager

Matthias Roland Ader, Parat Varme AS, deltager

Sabine Ader, Parat Varme AS, ledsager

Nils Erik Lennart Hjälmhult, Pensjonist, deltager

Hans Morten Nysether, Purus Joti AS, deltager

Ann Kristin Føre, Rambøll, deltager

Frida Johanna Keyser, Rambøll, deltager

Frode Holthe, Rambøll Norge AS, deltager

Andre Landsnes Keul, Rambøll Norge AS, deltager

May Vardeberg Dahl, Rejlers AS, ledsager

Stein Arild Dahl, Rejlers AS, deltager

Morten Riise, Rejlers AS, ledsager

Marthe Slettevold, Rejlers AS, deltager

Britt Mari Uteng, RH Ventilasjon AS, ledsager

Karstein Uteng, RH Ventilasjon AS, deltager

Pål Alvær, Schneider Electric Norge AS, deltager

Unni Jorunn Skaim Alvær, Schneider Electric Norge AS, ledsager

Kjeld Nordentoft, Sempa Energi AS, deltager

Christian Brennum, SGP Varmeteknikk AS, deltager

Silje Brennum, SGP Varmeteknikk AS, ledsager

Jo Helge Gilje, SGP Varmeteknikk AS, deltager

Kaja Kristine Selmer, SGP Varmeteknikk AS, ledsager

Torstein Martinsen, Siemens AS, deltager

Kjell Gurigard, Siv ing Kjell Gurigard AS, deltager

Eivind Ansgar Moe, Siv.ing. Eivind Moe, deltager

Marit Thyholt, Skanska Norge, deltager

Bjørn Christian Grønlien, Skarland Press, deltager

Linda Asp , Skarland Press, ledsager

Hanne Ninnia Teigen Gjerde, Skarland Press AS, deltager

Marianne Kjærstad, Skarland Press AS, deltager

Erland Frode Grjotheim, Statsbygg, deltager

Torunn Øvreås, Statsbygg, ledsager

Anne Mari Berge, Sweco Norge AS, ledsager

Svein Berge, Sweco Norge AS, deltager

John Øvregård, Sweco Norge AS, deltager

Rasmus Bøckman, Sweco Norge AS Avd. Svalbard, deltager

Lene Elisabeth Kjos Lindbeck, Sykehuset Østfold, deltager

Øystein Mehli, Systemair AS, deltager

Sturla Øverby Ingebrigtsen, Systemair AS, deltager

Svein Solli, Systemair AS, deltager

Anna Børve Huseby, TA Hydronics AS, ledsager

Herbjørn Rosvold, TA Hydronics AS, deltager

Bjørg Marit Tafjord, Tafjord Kraftvarme AS, ledsager

Knut Arve Tafjord, Tafjord Kraftvarme AS, deltager

Sonja Løvik, Teknisk Service AS, ledsager

Tore Løvik, Teknisk Service AS, deltager

Johnnyn Johnsen, Teknisk Service AS, deltager

Morten Holthe, Trox Auranor AS, deltager

Kristian Henrik Wærnes, Trox Auranor AS, deltager

Hilde Kari Nylund, Tydelig, deltager

Arne O. Holm, Universitetet i Nordland, deltager

Viggo Hagen, UPONOR AS, deltager

Linda Iren Karlsen, UPONOR AS, ledsager

Merete Mauland, UPONOR AS, ledsager

Lars Morten Os, UPONOR AS, deltager

Richard Andrè Resvoll, VB Agilis, deltager

Dagrunn Kilvik, Ventistål as, ledsager

Odd - Are Kilvik, Ventistål as, deltager

Pål Stian Hansen, Ventistål avd Tromsø, deltager

Ingrid Solhaug, VVS-foreningen, deltager

Knut Olav Knudsen, VVS-foreningen, deltager

Ola Skrautvol, VVS-foreningen Hedmark/Oppland, deltager

Olise Uvsløkk , VVS-foreningen Hedmark/Oppland, ledsager

Morten Loftfjell, VVS-foreningen, Mo Bygruppe, deltager

Bjørg Frantzen, VVS-foreningen, Nord-Norsk Gruppe, ledsager

Reidar Frantzen, VVS-foreningen, Nord-Norsk Gruppe, deltager

Kristine Degnes, Wide Industrier AS, deltager

Rune Østvold, Xylem Water Solutions as, deltager

 

 

Oppdatert 07.05.2014

 

 

 

VVS-Konferansen 2014 arrangeres i et samarbeid mellom VVS-foreningen, lokallgruppe Nord-Norge samt Skarland Press Kurs & Konferanse.

Kontaktinfo: Postboks 2843 Tøyen, N-0608 Oslo, tlf: 932 86 952, epost: kurs@skarland.no, besøk oss: skarland.no/kurs